Dobre ślubne zdjęcia?

graf może nie mieć wolnych terminów. Pamiętajmy, że śluby mają miejsce najczęściej w soboty, więc ktoś inny może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed...nosa. Z tego powodu polecam wczesną rezerwację, aby uniknąć problemów. Zwłaszcza

Dodane: 12-05-2015 13:23
Dobre ślubne zdjęcia? fotografia ślubna jasło
Znalezienie dobrego fotografa ślubnego to duże wyzwanie. Spróbuj tutaj

Sezonowość ślubów

Przede wszystkim - jeśli bierzemy ślub w sezonie letnim, musimy się liczyć z tym, ze fotograf może nie mieć wolnych terminów. Pamiętajmy, że śluby mają miejsce najczęściej w soboty, więc ktoś inny może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed...nosa.

Z tego powodu polecam wczesną rezerwację, aby uniknąć problemów. Zwłaszcza, jeśli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Coś o portfolio fotografa

Przejrzyjmy nie tylko galerię na stronie fotografa, ponieważ lądują tam tylko wyselekcjonowane, najlepsze ujęcia. Najlepiej popatrzmy również na bloga - tam zazwyczaj są zdjęcia z każdego ślubu, a jeżeli nie, to z pewnością będzie ich więcej, niż w galerii. A jeżeli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Oryginalne podejście

Ostatnio coraz popularniejsze są oryginalne suknie ślubne, jedna z najbardziej znanych projektantek w branży, stworzyła nawet kolekcję... przepięknych czarnych sukien ślubnych. To , co założysz na swój własny ślub, to Twoja decyzja - pamiętaj jednak, by było to spójne z całą koncepcją. Można na przykład zorganizować wesele w stylu ludowym i pójść w tym kierunku wybierając suknię. Nie musi to byś jakiś oryginalny strój, mogą to być tylko folklorystyczne akcenty. Pomysłów na to, by ślub był nie tylko piękny, ale tez oryginalny jest wiele. Wszystko zależy od Twojej kreatywności :).© 2019 http://informator.lebork.pl/